محل تبلیغات شما

ای جان دلم از این نظرات. دلم وا شد به خدا وسط گیر و گورام.

حالا باورتون نمیشه همین حالا هم کلاسیم پیام داده میگه اگه بین بادوم و پسته و خرما یکیو بخوای انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی؟ گفتم پسته چطور مگه؟ میگه سورپرایزه فردا میبینیم همو! 

من همین امروز یه چک زدم تو گوش خودم مردمو ببین بهم پسته میدن. خجالت بکشم از خودم انقد وحشی ام با خودم. 

این همکلاسیم ددی و مامیش قرار بود برن ایرانو ببینن حالا فکر میکنم شاید رفتن و برگشتن و چیزی اوردن. اصلا از نوک پا خجالت میکشم تا همین جلوهای زانو. اتفاقا من میخواستم ازش بپرسم که رفتن یا نه به شلوغیا نخورده باشن یه وقت. بعد ازونجاییکه من انقد درگیر خودمم که اسم خودمم یادم میره مامان بابای این دیگه هیچی.

من هنو حالم بده. متاسفم ولی اینطوریه دیگه. از دیروز اینا بهترم. حالا ناراحت نباشیدا سه هفته گذشته نهایت یک هفته دو هفته دیگه است بعد فاز مانیا میاد یه جوری خل میشم و از اجر تو دیوار و گلی یه کارگر و مدل شاسیدن سگا و نم نم راه رفتن پیرمردا ذوق میکنم بیا و ببین. 

ولی اینجوری میترسم از پا دربیام.

همین فرمان را گویا باید بگیرم...!

کی میدونه فردا چه خبره کی میدونه من زشتم یا نه کی میدونه منو میخونه یا نمیخونه

ایده تخمی تازه ای. یا تخم ایده تازه ای؟ یا تازه تخم ایده‌ای؟ یا ایده تازه تخمی ای؟ قانون احتمال میگه

یه ,حالا ,کی ,همین ,پسته ,هفته ,کی میدونه ,یا نه ,دیگه از ,اینطوریه دیگه ,از دیروز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دوربین مداربسته